Проектування і виробництво виробів з натурального каменю

  • (04744) 4-23-99
  • (067) 305-71-47
  • (050) 720-39-44
  • (063) 615-21- 09

Декоративна плитка із каменю

декоративная плитка

Вибираючи матеріал для ремонту, багато кого цікавить не тільки якість, але і натуральність виробу. У цій статті ми поговоримо про натуральний і екологічно чистий матеріал, яким є плитка з каменю. Природні властивості натурального каменю, такі як міцність, довговічність і незмінність характеристик при тривалому періоді експлуатації, роблять його одним з найкращих варіантів для використання в будівництві і облицюванні.

Крім перерахованих вище технічних властивостей каменю, плитка з нього ще і значно покращує його естетичні характеристики. Природний колір і блиск натурального каменю відмінно гармонує практично з будь-яким дизайном, фасадом або інтер'єром.

камин

Таку плитку використовували ще в далекому минулому для оформлення замків, палаців і будинків багатих і заможних вельмож. Технологія виготовлення плитки з каменю має довгий шлях і вона значно покращилась, дійшовши до нашого часу.

Фірма «Магія каменю» займається виробництвом такої плитки, використовуючи справжній камінь - мармур і граніт. Це прямокутні пластини товщиною 2 або 3 см, лицьова поверхня яких з метою збереження естетичних властивостей природного каменю піддається мінімальній обробці або не обробляється взагалі.

Хочемо запропонувати вам деякі варіанти використання мармурової плитки. Це може бути облицювання камінов.Также виконується обробка стін мармурової і гранітної декоративною плиткою.

декоративная плитка
декоративная плитка
декоративная плитка
декоративная плитка
декоративная плитка
декоративная плитка
-->