Проектування і виробництво виробів з натурального каменю

  • (04744) 4-23-99
  • (067) 305-71-47
  • (050) 720-39-44
  • (063) 615-21- 09

Особливості роботи компанії "Магія каменю"

Компанія "Магія каменю" співпрацює з багатьма фірмами, завдяки чому ми накопичили чималий досвід. Багато будинків і приміщень суттєво змінили свій вигляд і стали набагато привабливіше, тому що були задіяні наші послуги. Наша компанія, хоча і відносно молода, але досить досвідчена і динамічно розвивається. Ми маємо власну виробничу базу по роботі з натуральним каменем.

Вироби з натурального каменю, безумовно, вважаються класикою і по праву займають важливе місце на будівельному ринку. І справа тут не тільки в природній красі матеріалу, але і в його дивовижних властивостях. Експлуатаційні характеристики каменю значно перевищують штучно створені будівельні матеріали.

Привабливі умови співпраці

Team

Команда

Ми маємо великий досвід співпраці з різними компаніями

Time

Надійність

Приступаємо до виконання зобов'язань в стислі терміни

Скидки

Вигідні умови

Надаємо клієнтам вигідні умови співпраці на всі види робіт

Відвідайте нашу виставку

Дізнатися більше
Підвіконня

Підвіконня

Якщо вам подобаються краса і гідність в інтер'єрі, то ви, звичайно ж, надаєте велике значення деталям житлового приміщення, або офісу. Відомо, що навіть найменша деталь може легко зруйнувати гармонію загальної картини всього приміщення.

Важливим доповненням вікна є його підвіконня. Найчастіше викорстовуються пластикові або дерев'яні підвіконня. Але варто звернути особливу увагу на підвіконня, яке вирроблене з каменю. У них є маса відмінних якостей, які ви можете гідно оцінити.

Дізнатися більше
Декоративна плитка

Декоративна плитка

При виборі матеріалу для ремонту багато людей віддають перевагу не тільки якісті. Особлива увага надається його натуральності. Природні властивості натурального каменю, такі як міцність, довговічність і незмінність властивостей при тривалому періоді експлуатації, роблять цей матеріал одним з кращих варіантів для використання в будівництві і облицюванні.

Крім перерахованих вище технічних властивостей каменю, плитка з нього значно покращує його естетику приміщення, а також дизайн.

Дізнатися більше
барбекю

Барбекю

Піч барбекю є досить складною конструкцією. Вона може включати в себе такі складові як вогнище з грилем і рожном, варильну піч, духовку, коптильню, тандир. Барбекю може бути оснащений електроприводом, завдяки чому їжа стає більш смачною і поживною.

Конструкція барбекю передбачає достатню кількість вільних поверхонь. Це можуть бути полички для розміщення необхідних продуктів. При кладці використовується не тільки цегла, а й різні натуральні камені, які надають барбекю оригінальну форму.

Дізнатися більше

Наші останні роботи

Декоративна плитка

Детальніше

Портали для каміну

Детальніше
-->